Objednávkový formulář revize spalinových cest

Všeobecné dodací a obchodní podmínky

Technický popis

Revize spalinových cest vydáváme pouze pro systémové spalinové cesty-výrobce je schopen doložit parametry dodávaného spalinového systému technickým listem a zatříděním dle ČSN 1443 v platném znění.

Nevydáme revizi spalinové cesty samozvaným realizátorům bez proškolení a dokladů prokazujících původ a parametry spalinové cesty.

 

Pokud máte objednávek více,zadávejte je postupně. V pravém dolním rohu stránky  máte hlášku “ Spravovat souhlas s cookies“. Stiskněte tlačítko „Přijmout“ . Vyplňte všechny pole formuláře. Zatrhněte zatrhávací políčko „Nejsem robot“- recaptcha. V poli Nahrát soubor můžete postupně vložit soubory word,PDF,obrázky a podobně. Po úspěšném odeslání tlačítkem Odeslat se Vám objeví na stránce hlášení o úspěšném odeslání a že se Vám v nejbližší době ozveme.. Pro zadání nové objednávky stiskněte na klávesnici F5. Může se vám objevit hláška,že se nepodařilo připojit recaptcha. Klepnete na Odeslat zprávu. Po načtení recaptcha zatrhněte zatrhávací políčko „Nejsem robot-recaptcha a dejte „Odeslat“

Děkujeme,že používáte náš systém

Tým DAMING

 OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ REVIZE SPALINOVÉ CESTY


Objednávkový formulář revize spalinové cesty ke společným komínům 

Pokud máte objednávek více,zadávejte je postupně. V pravém dolním rohu stránky  máte hlášku “ Spravovat souhlas s cookies“. Stiskněte tlačítko „Přijmout“ . Vyplňte všechny pole formuláře. Zatrhněte zatrhávací políčko „Nejsem robot“- recaptcha. V poli Nahrát soubor můžete postupně vložit soubory word,PDF,obrázky a podobně. Po úspěšném odeslání tlačítkem Odeslat se Vám objeví na stránce hlášení o úspěšném odeslání a že se Vám v nejbližší době ozveme.. Pro zadání nové objednávky stiskněte na klávesnici F5.

 

Problematika společných komínů-prostudujte si než objednáte

Pokud bude revize řešit kombinaci odkouření turbo kotlů a kondenzačních kotlů do společného komína tak budeme vyžadovat jednoznačný písemný souhlas vlastníků respektive provozovatelů kotlů kvůli možnému poškození turbokotlů mokrým provozem společného komína. Jinak revizi spalinové cesty nevydáme. Pokud souhlas nejste schopni zabezpečit tak revizi spalinové cesty neobjednávejte !!!!!!!!!!

 


 

 

× Jak Vám mohu pomoci?