Nabídka služeb

O co nám jde

Jde nám především o zákazníka, o jeho spokojenost, pohodu a bezpečnost. Vždyť zajištění tepla je od pradávna základní lidskou potřebou.

Nenavrhujeme nejlevnější řešení, nedodáváme nejlevnější materiály, neprovádíme nejlevnější stavbu a také nikdy nebudeme.

Kdo ale požaduje spolehlivé, funkční, dlouhodobé a především bezpečné řešení, tak jsme připraveni takové navrhnout, realizovat, revidovat a případně uvést do provozu. Za svoji práci ručíme svým jménem. Proto volíme vždy individuální přístup ke každé zakázce i zákazníkovi. Není naším cílem být pouze „dodavatelem“ materiálu, ale především partnerem v dodávce řešení.

Nikdy nevystavíme našeho zákazníka či jeho blízké nebezpečí, ani kdyby nás o to sám žádal a už vůbec ne pod vidinou zisku.

NÁVRHY

Navrhujeme spalinové cesty, optimalizujeme navržená řešení vzhledem ke zvolenému spotřebiči, posuzujeme stávající projekty a počítáme spalinové cesty v případě, že je nutno provést kontrolní výpočet.

REALIZACE

Stavíme komíny s keramickou vložkou a to stavebnicové i prefabrikované, montujeme nerezové i plastové komíny interierové i exteriérové a to jak do rodinných, tak i bytových domů nových i stávajících. Ani průmyslová řešení nám nejsou cizí.Zde máme dlouholeté zkušenosti a reference jak s návrhem, realizací, tak i servisem.

 

REKONSTRUKCE

Zajišťujeme frézování stávajících komínů i následné vložkování materiály dle typu spotřebiče a definice spalinové cesty

 

REVIZE SPALINOVÝCG CEST

Revize spalinové cesty je vyžadována v případech taxativně uvedených ve vyhl. č. 34/2016 Sb.

Zjednodušeně však řečeno je revize vyžadována pro kolaudaci objektu, při změně druhu paliva, výměně spotřebiče za jiný typ, po komínovém požáru a při vzniku trhlin u používané spalinové cesty.

Revizní zprávy ani Zprávy o kontrole spalinových cest „OD STOLU“ NEVYSTAVUJEME!!!

 

ČIŠTĚNÍ A KONTROLY SPALINOVÝCH CEST

Povinnost pravidelně kontrolovat a čistit komín je zakotvena ve vyhl. č. 34/2016 Sb. – o čištění, kontrole a revizi spalinové cesty. Četnost kontrol a čištění vyplývá z přílohy č. 2 této vyhlášky (viz tabulka). Při realizaci čištění naší firmou provedeme důkladné vyčištění spalinové cesty včetně kouřovodu a případně i zařízení instalovaných na spalinové cestě, výběr pevných částí spalin nahromaděných v půdici komínového průduchu. Čištění jedné spalinové cesty trvá v případě bezproblémového průběhu cca 30 – 60 min.

Zprávu o čištění a kontrole spalinové cesty vyhotovíme v nejnovějším evidenčním programu CESC.

Již nemusíte hlídat termíny, vše ohlídáme za Vás !!!

Revizní zprávy ani Zprávy o kontrole spalinových cest „OD STOLU“ NEVYSTAVUJEME!!!

 

SERVIS PRO SPALINOVÉ CESTY

Zajišťujeme odborný a poradenský servis jak firmám, tak soukromým osobám.

Jsme specialisté na řešení a dodávky komínů pro všechny stavby.

 

 

× Jak Vám mohu pomoci?