Objednávkový formulář pro topenáře a instalatery

Všeobecné dodací a obchodní podmínky

Technický popis

Je potřeba mít na paměti,že montáže odkouření vámi dodaných spalovacích spotřebičů podléhají aktuálně platným předpisům ČSN 734201, ČSN 1443,TPG 70401,požární předpisy-požární bezpečnost,kde a jak lze odkouření použít apod. Proto by montáže měly provádět tzv osoby znalé. Minimálně by si osoby znalé měly nastudovat návody k montáži a obsluze spalovacích zařízení,kde jsou podmínky montáže a jejich omezení stanoveny. Předejde se tak sporům.

Problematika společných komínů-prostudujte si

 

Vzhledem k tomu,že tyto profese si provádějí instalace jednodušších spalinových cest sami,uvádíme zde pomůcku co budeme požadovat před provedením a zhotovením revizí spalinových cest.

Zde pověřený pracovník firmy provádí online záznamy kontrol  do připravených formulářů

Pokud máte záznamů  více,zadávejte je postupně. V pravém dolním rohu stránky  máte hlášku “ Spravovat souhlas s cookies“. Stiskněte tlačítko „Přijmout“ . Vyplňte všechny pole formuláře. Odklikejte pole,která jsou pro vaše záznamy důležité. V některých polích máte na výběr možnosti,Pokud výběr nepostihuje vaše potřeby sdělení tak to specfikujte v poli Vaše zpráva. V poli Nahrát soubor můžete postupně vložit soubory word,PDF,obrázky a podobně. Po úspěšném odeslání tlačítkem Odeslat se Vám objeví na stránce hlášení o úspěšném odeslání a že se Vám v nejbližší době ozveme.. Pro zadání nového záznamu stiskněte na klávesnici F5.

Záznam kontroly spalinových cest

 


Děkujeme,že používáte náš systém

 

Tým DAMING

 

Objednávkový formulář pro topenáře a instalatery

 

 


 

Objednávkový formulář ke společným komínům pro topenáře a instalatery

 

Problematika společných komínů-prostudujte si než objednáte

Pokud bude revize řešit kombinaci odkouření turbo kotlů a kondenzačních kotlů do společného komína tak budeme vyžadovat jednoznačný písemný souhlas vlastníků respektive provozovatelů kotlů kvůli možnému poškození turbokotlů mokrým provozem společného komína. Jinak revizi spalinové cesty nevydáme. Pokud souhlas nejste schopni zabezpečit tak revizi spalinové cesty neobjednávejte !!!!!!!!!!

 


× Jak Vám mohu pomoci?